Project 365 jak ho vidí Sarah

Tyto stránky jsou ve výstavbě a jsem z rozhraní webgardenu celá hin. Pokud vám tu cokoli nefunguje, závada zcela jistě NENÍ na vašem přijímači.

Leden

Rozhodnutí vstoupit do Projektu 365 mě postihlo až v únoru. Proto leden doplním z archivu a nebude kompletní, jednu fotku za každý den jsem neudělala, i když mnoho nechybělo :-)

9.1.

chrest.jpg

Uklízíme zahradu od nedostříhaných loňských rostlin. Takhle vypadá odplozený a suchý ten zelený prevít - nevím jestli je to odborný název, ale znám ho pod jménem asparágus. Dokud je zelený, nemám ho ráda. Teď jo.

8.1.

keramika.jpg

Dnešek jsem si naplánovala jako den na pokusy s polarizačním filtrem. Nakonec mě mráčky i filtr zradily, takže rezignuji a vybírám si objekty, na kterých je filtr stejně houby platný.

7.1.

pod_zaclonou.jpg

U závěsu a s bleskem. Technicky nic moc, ale někdy se momentkám nedá odolat i za cenu rezignace na hejblání s hejblátky.

6.1.

s_cukrovim.jpg

Lenošíme a dojídáme zásoby lineckého cukroví, co nám zbylo po vánocích.

5.1.

plot.jpg

Celá nadšená z toho že se po mnoha pošmourných dnech udělalo krásně chci nutně něco vyfotit. Když není co, poslouží "fotogenický" plot.

3.1.

stary_mlyn.jpg

Tchán si přeje vyfotografovat mlýn, ke kterému ho pojí nějaké rodinné vazby z minulých generací. Jenže ten objekt vůůůbec není odkud fotit, aby v cestě nebyl transformátor, cizí garáž nebo úplná surrealistická kovová socha z přehršle dopravních značek.

2.1.

Eliska.jpg

Eliška, trochu otrávená z toho že náš vánoční stromek nesvítí barevně a blikavě, jako ten u strýčka.

1.1.

medved_o_vanocich.jp

O silvestrovské noci jsem brutálně zvrzala fotografování ohňostroje. Odtud můj dnešní závazek: naučit se rutinně používat stativ, abych s ním nezápasila jako se zákeřnou obludou a konečně zvládnout manuální nastavování expozic ve fotoaparátu. Moje experimenty se stativem prozatím odnáší plyšáci. Dobře se na ně ostří a jsou poměrně trpěliví.