Project 365 jak ho vidí Sarah

Tyto stránky jsou ve výstavbě a jsem z rozhraní webgardenu celá hin. Pokud vám tu cokoli nefunguje, závada zcela jistě NENÍ na vašem přijímači.

únor

29.9.

mokro.jpg

Prší celý den. Na naší pumpě je keramický hrnec, momentálně dnem vzhůru. Na tom dně je loužička dešťové vody. Do loužičky dopadají kapky vody a tvoří na povrchu měnící se kruhy. Já je na fotografii ani na 23. pokus nemám. :-)

28.2.

zaclonka.jpg

Tak vypadá naše okno v koupelně. Autorkou výšivky je babička mého manžela. Dnes při přípravě jarního úklidu jsem si uvědomila, že blížící se praní záclon, jakkoli šetrné a ruční, bude pro tuhle jejím posledním. Spravovala jsem už několikrát, tkanina se mi sype pod rukama... Odchází další kousek toho co v naší chaloupce zbylo po ženě, která tu bydlela a měla to tu ráda.

27.2.

knofliky.jpg

Loni v květnu jsme se stěhovali. Dodnes zůstaly v krabicích zbytky nezařaditelných věcí, u kterých se těžko rozhoduje kam je vlastně dát a k čemu jsou. Zkrátka drobnosti, které se měly vyhodit už před stěhováním. Teď je přebírám, snažím se rozhodnout co s nimi a Eliška každou z nich majetnicky brání.

26.2.

krokusy.jpg

Jedna jarní kýčovka ze zahrádky :-)

25.2.

Sarah.jpg

Protože v rámci Projectu máme občas vyfotit i sebe, s chutí (brrrrrr...) do toho. A jestli vám můj zelený rámeček připadá hodně monstrózní (na objekt fotografování se raději neptám), buďte od té lásky a upřímně mi to povězte rovnou do monitoru :-)

24.2.

rozmazana_rodina.jpg

Hýbali se rodinní příslušníci, hýbala jsem se i já ve snaze udržet je v záběru. Výsledkem je rozmazaný obrázek. A protože se mi navzdory rozmazání líbí tahle fotka z dnešního celodenního výletu víc než pokusy o "umělecké" ztvárnění nádražního semaforu nebo pařezu stokrát jinak, bude dnešním příspěvkem na blog. Ostatně, ono to je svým způsobem zajímavé - až se na svoje vlastní stránky podívám za rok, nebudu věřit, že jsme opravdu 24. února pobíhali celý den venku takhle oblečení :-)

23.2.

housenka.jpg

23.2. se v našem malém městečku vylíhla první housenka. A šla hned na nádraží.

22.2.

kolicky.jpg

Venku je hnusně. Nemám náladu na nic. Neměla jsem se pouštět do Projectu 365. Fotím kolíčkové blues.

21.2.

bryndak.jpg

Je jedenáct večer, domývám nádobí. Dnešek byl jednotvárný a tak nějak o ničem. Fotku do projektu nemám. Den se vlastně skládal z procesu: nasadit bryndák, nakrmit dítě, sundat bryndák, obé umýt. Mezitím trocha hraní a hygieny a tak pořád dokola. Tumáte. Bryndák.

20.2.

hortenzie.jpg

Hortenzie po zimě. Připomíná mi Trnkovy ilustrace ke knížce Broučci.

1  
2  
3