Project 365 jak ho vidí Sarah

Tyto stránky jsou ve výstavbě a jsem z rozhraní webgardenu celá hin. Pokud vám tu cokoli nefunguje, závada zcela jistě NENÍ na vašem přijímači.

únor

09.2.

potvory_nad_rostim.j

Když jsme se s Elou kolem poledne vracely z procházky, všimla jsem si že nad únorovým sluncem ohřátou loňskou trávou i teď v zimě poletují nějací drobouncí hmyzáci. Křidélka jim v protisvětle krásně zářila a pohybovali se dosti potrhle.

08.2.

krabice.jpg

Z návštěvy jsme si s Eliškou přinesly dárek. Největším potěšením je opakovaně ho vyndávat z krabice a zase ho do ní vracet :-)

07.2.

kalhotky.jpg

Dnes máme "velké" prádlo.

06.2.

prsi.jpg

Zvenčí na okna blbě prší, zevnitř se rosí, aby se klima vyrovnalo. Asi mi z toho brzy přeskočí. Azalky jsou nicméně spokojené.

05.2.

novy_medved.jpg

Při cestě do smíšeného obchodu s papírnictvím a hračkami jsme přibalily zbrusu nového medvěda. Nedalo se jinak, šlo o lásku na první pohled.

04.2.

prochazkova.jpg

Eliška po skutečně vyčerpávající procházce právě objevuje kouzlo parkových laviček.

03.2.

rano_na_vezi.jpg

Nízké ranní sluníčko sluší kostelní věži, na kterou se dívám z okna dětského pokoje, nejvíc. Pozlacuje plechy kopule a maluje kostelním holubům po peří.

02.2.

strechy.jpg

Když se vracím uličkou k našemu domu, často se dívám na hru tvarů omšelých střech nahloučených v malém prostoru na sebe. Patří k věcem, které na našem bydlení miluji. Jen těch nešťastných drátů by mohlo být míň - ale retušovat je mezi pálenými taškami nebudu :-)

01.2.

mesicnice.jpg

1.2. Měsíčnice, která na podzim odkvetla a rozsypala semínka okolo naší kůlny, je po zimě celá křehká, ale o to krásnější ve slunečních paprscích.

1  
2  
3